jump to navigation

Intellektuaalomandi blogi uuel aadressil jaanuar 21, 2010

Posted by Mikk in Info.
trackback

Vabandused taaskord kõikide lugejate-külastajate ees – pikk paus on vahepeal olnud! Põhjuseks uue keskkonna loomine, aastalõpp ja palju muud.

Nüüd aga intellektuaalomandi blogi IPEstonia uuel aadressil! Ja mitte ainult! Lisaks uues kuues ning plaanis ka olulised sisumuutused. Kuigi lõplikult pole veel paigas kõik ja mõningad väiksemad täiendused vaja veel teha, siis et see paus enam veelgi pikemaks ei veniks olete oodatud nüüdsest külastama IPEstonia blogi uuel aadressil: http://www.ipestonia.eu/

Mis siis uut lisaks uuele aadressile?

Uus kujundus. Pikalt sai otsitud sobivat põhja ja lõpuks jäin ühe lihtsa kujunduse peale pidama – eesmärgiks, et sisu oleks võimalikult lihtsalt ja kiirelt leitav.

Uus sisu. Kategooriad olen püüdnud teha võimalikult lihsad, et postitused laiali ei valguks. Lisanud olen kasulikud viited lehekülgedele mida ise kasutan ja mida ise loen. Täiesti uued on kaks alamlehte – innovatsiooniuudised ja patendiuuringud. Innovatsiooniuudiste lehele olen koondanud enamike intellektuaalomandi, innovatsiooni, ettevõtluse, tehnoloogia jms alaste lehekülgede rss vood, et uudiseid ja uusi postitusi oleks võimalikult mugav ühel lehel jälgida. Patendiuuringute lehel on võimalik teha otsingut patendiinfo andmebaasides.

Ühtkomateist uut on veel lisandumas. Igasugune tagasiside oodatud! Samuti oodatud ideed kaastööks – kui Sul on avaldatud või avaldamisel intellektuaalomandi teemalisi artikleid, uudiseid, ettekandeid vms ja soovid neid ka laiemalt jagada, siis siin on võimalus selleks, anna aga julgelt teada!

About these ads

Kommentaarid»

1. Heiki - jaanuar 21, 2010

Kas feed jääb samaks?

Mikk Putk - jaanuar 21, 2010

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

%d bloggers like this: